Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Sântion

5.557 de clădiri în Sântion. 39 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
34
1920–1945
50
1946–1960
147
1961–1970
109
1971–1980
100
1981–1990
36
1991–2000
108
2001–2010
64
2011 și după
383
SântionBihor
Clădiri
5.557
Cu adresă
3.564
Cu anul înregistrat
1.031 · 19 %
Înainte de 1978
39 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.607 · 65 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
3
Suprafață construită, total (m²)
787.892
Firme înregistrate
112
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
3.259
2 niveluri
284
3 niveluri
61
4 niveluri
3
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
46

Când au fost construite. 1.031 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
34
1920–1945
50
1946–1960
147
1961–1970
109
1971–1980
100
1981–1990
36
1991–2000
108
2001–2010
64
2011 și după
383

Câte etaje au. 3.607 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
3.259
2 niveluri
284
3 niveluri
61
4 niveluri
3
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Sântion. Străzile din Sântion pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 11

Panouri solare văzute pe 46 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
46
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
787.892

39 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.031 · 19 %
Înainte de 1978
39 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.