Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Schitu

4.240 de clădiri în Schitu. 7 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
0
1920–1945
8
1946–1960
19
1961–1970
24
1971–1980
36
1981–1990
21
1991–2000
154
2001–2010
237
2011 și după
417
SchituConstanța
Clădiri
4.240
Cu adresă
2.461
Cu anul înregistrat
916 · 22 %
Înainte de 1978
7 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.695 · 40 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
157
Suprafață construită, total (m²)
610.134
Firme înregistrate
132
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
916
2 niveluri
386
3 niveluri
236
4 niveluri
89
5 niveluri
49
6 niveluri
9
7 niveluri
8
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9

Când au fost construite. 916 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
0
1920–1945
8
1946–1960
19
1961–1970
24
1971–1980
36
1981–1990
21
1991–2000
154
2001–2010
237
2011 și după
417

Câte etaje au. 1.695 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
916
2 niveluri
386
3 niveluri
236
4 niveluri
89
5 niveluri
49
6 niveluri
9
7 niveluri
8
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Schitu. Străzile din Schitu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 9 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
610.134

7 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
916 · 22 %
Înainte de 1978
7 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.