Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Scornicești

11.984 de clădiri în Scornicești. 46 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
23
1920–1945
137
1946–1960
377
1961–1970
368
1971–1980
396
1981–1990
366
1991–2000
461
2001–2010
105
2011 și după
200
ScorniceștiOlt
Clădiri
11.984
Cu adresă
2.928
Cu anul înregistrat
2.433 · 20 %
Înainte de 1978
46 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.068 · 26 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
55
Suprafață construită, total (m²)
1.062.449
Firme înregistrate
16
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.635
2 niveluri
320
3 niveluri
58
4 niveluri
34
5 niveluri
20
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
13

Când au fost construite. 2.433 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
23
1920–1945
137
1946–1960
377
1961–1970
368
1971–1980
396
1981–1990
366
1991–2000
461
2001–2010
105
2011 și după
200

Câte etaje au. 3.068 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.635
2 niveluri
320
3 niveluri
58
4 niveluri
34
5 niveluri
20
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Scornicești. Străzile din Scornicești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 13 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
13
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.062.449

46 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.433 · 20 %
Înainte de 1978
46 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.