Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Segarcea

5.872 de clădiri în Segarcea. 63 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
16
1920–1945
112
1946–1960
243
1961–1970
206
1971–1980
180
1981–1990
59
1991–2000
99
2001–2010
10
2011 și după
86
SegarceaDolj
Clădiri
5.872
Cu adresă
3.277
Cu anul înregistrat
1.011 · 17 %
Înainte de 1978
63 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.328 · 23 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
8
Suprafață construită, total (m²)
559.610
Firme înregistrate
95
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.109
2 niveluri
191
3 niveluri
20
4 niveluri
3
5 niveluri
3
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.011 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
16
1920–1945
112
1946–1960
243
1961–1970
206
1971–1980
180
1981–1990
59
1991–2000
99
2001–2010
10
2011 și după
86

Câte etaje au. 1.328 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.109
2 niveluri
191
3 niveluri
20
4 niveluri
3
5 niveluri
3
6 niveluri
2
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Segarcea. Străzile din Segarcea pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
559.610

63 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.011 · 17 %
Înainte de 1978
63 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.