Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Siliștea Snagovului

8.609 clădiri în Siliștea Snagovului. 31 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
15
1920–1945
57
1946–1960
188
1961–1970
104
1971–1980
219
1981–1990
30
1991–2000
193
2001–2010
164
2011 și după
311
Siliștea SnagovuluiIlfov
Clădiri
8.609
Cu adresă
3.724
Cu anul înregistrat
1.281 · 15 %
Înainte de 1978
31 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.383 · 28 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
16
Suprafață construită, total (m²)
845.719
Firme înregistrate
75
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.881
2 niveluri
414
3 niveluri
72
4 niveluri
13
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
42

Când au fost construite. 1.281 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
15
1920–1945
57
1946–1960
188
1961–1970
104
1971–1980
219
1981–1990
30
1991–2000
193
2001–2010
164
2011 și după
311

Câte etaje au. 2.383 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.881
2 niveluri
414
3 niveluri
72
4 niveluri
13
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Siliștea Snagovului. Străzile din Siliștea Snagovului pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 42 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
42
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
845.719

31 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.281 · 15 %
Înainte de 1978
31 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.