Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Șimleu Silvaniei

6.386 de clădiri în Șimleu Silvaniei. 48 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
67
1920–1945
96
1946–1960
147
1961–1970
152
1971–1980
178
1981–1990
86
1991–2000
132
2001–2010
82
2011 și după
272
Șimleu SilvanieiSălaj
Clădiri
6.386
Cu adresă
3.058
Cu anul înregistrat
1.212 · 19 %
Înainte de 1978
48 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.485 · 23 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
17
Suprafață construită, total (m²)
869.896
Firme înregistrate
295
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
960
2 niveluri
380
3 niveluri
128
4 niveluri
12
5 niveluri
4
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.212 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
67
1920–1945
96
1946–1960
147
1961–1970
152
1971–1980
178
1981–1990
86
1991–2000
132
2001–2010
82
2011 și după
272

Câte etaje au. 1.485 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
960
2 niveluri
380
3 niveluri
128
4 niveluri
12
5 niveluri
4
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Șimleu Silvaniei. Străzile din Șimleu Silvaniei pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 59 acoperișuri verificate pe imagini aeriene aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
59
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
869.896

48 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.212 · 19 %
Înainte de 1978
48 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.