Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Siret

5.168 de clădiri în Siret. 41 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
63
1920–1945
96
1946–1960
136
1961–1970
93
1971–1980
129
1981–1990
131
1991–2000
130
2001–2010
121
2011 și după
191
SiretSuceava
Clădiri
5.168
Cu adresă
2.508
Cu anul înregistrat
1.090 · 21 %
Înainte de 1978
41 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.104 · 21 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
8
Suprafață construită, total (m²)
605.541
Firme înregistrate
140
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
888
2 niveluri
163
3 niveluri
45
4 niveluri
7
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.090 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
63
1920–1945
96
1946–1960
136
1961–1970
93
1971–1980
129
1981–1990
131
1991–2000
130
2001–2010
121
2011 și după
191

Câte etaje au. 1.104 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
888
2 niveluri
163
3 niveluri
45
4 niveluri
7
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Siret. Străzile din Siret pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
605.541

41 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.090 · 21 %
Înainte de 1978
41 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.