Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Slatina

13.372 de clădiri în Slatina. 26 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
103
1920–1945
174
1946–1960
267
1961–1970
295
1971–1980
313
1981–1990
264
1991–2000
637
2001–2010
584
2011 și după
1.370
SlatinaOlt
Clădiri
13.372
Cu adresă
9.718
Cu anul înregistrat
4.007 · 30 %
Înainte de 1978
26 %
Cu numărul de etaje înregistrat
8.091 · 61 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
783
Suprafață construită, total (m²)
3.491.555
Firme înregistrate
1.763
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
4.853
2 niveluri
1.885
3 niveluri
570
4 niveluri
136
5 niveluri
502
6 niveluri
68
7 niveluri
15
8 niveluri
8
9 niveluri
6
10 sau mai multe niveluri
48
Panouri solare văzuteimagini din 2022, unele nedatate
Acoperișuri cu panouri văzute
134
Pe imagini nedatate
130

Când au fost construite. 4.007 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
103
1920–1945
174
1946–1960
267
1961–1970
295
1971–1980
313
1981–1990
264
1991–2000
637
2001–2010
584
2011 și după
1.370

Câte etaje au. 8.091 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
4.853
2 niveluri
1.885
3 niveluri
570
4 niveluri
136
5 niveluri
502
6 niveluri
68
7 niveluri
15
8 niveluri
8
9 niveluri
6
10 sau mai multe niveluri
48

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Slatina. Străzile din Slatina pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 134 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 4 din 387 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2022 aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini din 2022, unele nedatate
Acoperișuri cu panouri văzute
134
Pe imagini nedatate
130
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2022
Acoperișuri verificate
387
Cu panouri
4
Pondere
1 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
3.491.555

26 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
4.007 · 30 %
Înainte de 1978
26 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.