Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Slobozia

11.026 de clădiri în Slobozia. 26 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
6
1920–1945
26
1946–1960
183
1961–1970
134
1971–1980
378
1981–1990
124
1991–2000
310
2001–2010
262
2011 și după
568
SloboziaIalomița
Clădiri
11.026
Cu adresă
5.128
Cu anul înregistrat
1.991 · 18 %
Înainte de 1978
26 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.221 · 29 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
64
Suprafață construită, total (m²)
1.971.709
Firme înregistrate
16
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.384
2 niveluri
660
3 niveluri
113
4 niveluri
39
5 niveluri
13
6 niveluri
5
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
3
10 sau mai multe niveluri
3
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
59

Când au fost construite. 1.991 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
6
1920–1945
26
1946–1960
183
1961–1970
134
1971–1980
378
1981–1990
124
1991–2000
310
2001–2010
262
2011 și după
568

Câte etaje au. 3.221 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.384
2 niveluri
660
3 niveluri
113
4 niveluri
39
5 niveluri
13
6 niveluri
5
7 niveluri
1
8 niveluri
0
9 niveluri
3
10 sau mai multe niveluri
3

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Slobozia. Străzile din Slobozia pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 59 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
59
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.971.709

26 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.991 · 18 %
Înainte de 1978
26 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.