Clădirile din Stâlpeni
5.182 de clădiri în Stâlpeni. 56 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 18
- 1920–1945
- 43
- 1946–1960
- 138
- 1961–1970
- 123
- 1971–1980
- 80
- 1981–1990
- 50
- 1991–2000
- 81
- 2001–2010
- 28
- 2011 și după
- 140
StâlpeniArgeș
- Clădiri
- 5.182
- Cu adresă
- 2.663
- Cu anul înregistrat
- 701 · 14 %
- Înainte de 1978
- 56 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 2.222 · 43 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 8
- Suprafață construită, total (m²)
- 396.068
- Firme înregistrate
- 36
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 1.791
- 2 niveluri
- 390
- 3 niveluri
- 33
- 4 niveluri
- 8
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 7
Când au fost construite. 701 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 18 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 43 | |
| 1946–1960 | 138 | |
| 1961–1970 | 123 | |
| 1971–1980 | 80 | |
| 1981–1990 | 50 | |
| 1991–2000 | 81 | |
| 2001–2010 | 28 | |
| 2011 și după | 140 |
Câte etaje au. 2.222 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 1.791 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 390 | |
| 3 niveluri | 33 | |
| 4 niveluri | 8 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Codrului 335, Rădești | 4 etaje |
| 2 | Albinei 269, Stâlpeni | 3 etaje |
| 3 | Strada Liceului 376A, Stâlpeni | 3 etaje |
| 4 | Crizantemelor 412, Rădești | 3 etaje |
| 5 | Lăcrămioarelor 506, Rădești | 3 etaje |
Străzile din Stâlpeni. Străzile din Stâlpeni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Principală | 19 |
| 2 | Lunca | 17 |
| 3 | Principală | 17 |
| 4 | Principală | 14 |
| 5 | Crizantemelor | 12 |
| 6 | Florilor | 12 |
| 7 | Principală | 10 |
| 8 | Codrului | 9 |
| 9 | Divanului | 8 |
| 10 | Liceului | 8 |
| 11 | Primăriei | 8 |
| 12 | Dealul Morii | 7 |
| 13 | Liliacului | 7 |
| 14 | Școala Veche | 7 |
| 15 | Teilor | 7 |
| 16 | Albinei | 6 |
| 17 | Pieței | 6 |
| 18 | Gârlici | 5 |
| 19 | Principală | 5 |
| 20 | Profesorilor | 5 |
| 21 | Merilor | 4 |
| 22 | Principală | 4 |
| 23 | Strada Bratului | 4 |
| 24 | Strada Poștei | 4 |
| 25 | Alunului | 3 |
| 26 | Brazilor | 3 |
| 27 | Florilor | 3 |
| 28 | Lăcrămioarelor | 3 |
| 29 | Lacului | 3 |
| 30 | Măceșului | 3 |
Panouri solare văzute pe 7 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 7
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 396.068
56 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 701 · 14 %
- Înainte de 1978
- 56 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.