Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Stamate

4.673 de clădiri în Stamate. 58 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
10
1920–1945
23
1946–1960
133
1961–1970
201
1971–1980
180
1981–1990
75
1991–2000
160
2001–2010
53
2011 și după
49
StamateSuceava
Clădiri
4.673
Cu adresă
1.282
Cu anul înregistrat
884 · 19 %
Înainte de 1978
58 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.419 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
394.587
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.317
2 niveluri
93
3 niveluri
9
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 884 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
10
1920–1945
23
1946–1960
133
1961–1970
201
1971–1980
180
1981–1990
75
1991–2000
160
2001–2010
53
2011 și după
49

Câte etaje au. 1.419 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.317
2 niveluri
93
3 niveluri
9
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 nr. 1000, Stamate 3 etaje
2 nr. 1291, Stamate 3 etaje
3 nr. 593, Bănești 3 etaje
4 nr. 1002B, Stamate 3 etaje
5 nr. 71, Bănești 3 etaje

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
394.587

58 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
884 · 19 %
Înainte de 1978
58 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.