Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Stânca

9.688 de clădiri în Stânca. 39 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
13
1946–1960
71
1961–1970
104
1971–1980
90
1981–1990
120
1991–2000
150
2001–2010
38
2011 și după
52
StâncaNeamț
Clădiri
9.688
Cu adresă
2.710
Cu anul înregistrat
641 · 7 %
Înainte de 1978
39 %
Cu numărul de etaje înregistrat
6.334 · 65 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
8
Suprafață construită, total (m²)
604.419
Firme înregistrate
18
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
5.193
2 niveluri
1.046
3 niveluri
87
4 niveluri
6
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 641 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
13
1946–1960
71
1961–1970
104
1971–1980
90
1981–1990
120
1991–2000
150
2001–2010
38
2011 și după
52

Câte etaje au. 6.334 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
5.193
2 niveluri
1.046
3 niveluri
87
4 niveluri
6
5 niveluri
2
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Stânca. Străzile din Stânca pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 23

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 24 acoperișuri verificate pe imagini aeriene aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
24
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
604.419

39 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
641 · 7 %
Înainte de 1978
39 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.