Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Stârciu

3.717 clădiri în Stârciu. 74 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
11
1920–1945
64
1946–1960
197
1961–1970
254
1971–1980
167
1981–1990
38
1991–2000
75
2001–2010
4
2011 și după
78
StârciuSălaj
Clădiri
3.717
Cu adresă
1.990
Cu anul înregistrat
888 · 24 %
Înainte de 1978
74 %
Cu numărul de etaje înregistrat
857 · 23 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
341.614
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
689
2 niveluri
148
3 niveluri
19
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 888 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
11
1920–1945
64
1946–1960
197
1961–1970
254
1971–1980
167
1981–1990
38
1991–2000
75
2001–2010
4
2011 și după
78

Câte etaje au. 857 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
689
2 niveluri
148
3 niveluri
19
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Stârciu. Străzile din Stârciu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 4
Stradă Clădiri
1 Drum comunal 98
2 Drum comunal 83
3 Drum comunal 70
4 Drum comunal 61

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
341.614

74 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
888 · 24 %
Înainte de 1978
74 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.