Clădirile din Strejnicu
8.347 de clădiri în Strejnicu. 22 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 4
- 1920–1945
- 22
- 1946–1960
- 108
- 1961–1970
- 87
- 1971–1980
- 69
- 1981–1990
- 52
- 1991–2000
- 119
- 2001–2010
- 89
- 2011 și după
- 711
StrejnicuPrahova
- Clădiri
- 8.347
- Cu adresă
- 5.465
- Cu anul înregistrat
- 1.261 · 15 %
- Înainte de 1978
- 22 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 5.901 · 71 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 11
- Suprafață construită, total (m²)
- 794.893
- Firme înregistrate
- 355
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 3.886
- 2 niveluri
- 1.785
- 3 niveluri
- 219
- 4 niveluri
- 8
- 5 niveluri
- 3
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 64
Când au fost construite. 1.261 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 4 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 22 | |
| 1946–1960 | 108 | |
| 1961–1970 | 87 | |
| 1971–1980 | 69 | |
| 1981–1990 | 52 | |
| 1991–2000 | 119 | |
| 2001–2010 | 89 | |
| 2011 și după | 711 |
Câte etaje au. 5.901 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 3.886 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 1.785 | |
| 3 niveluri | 219 | |
| 4 niveluri | 8 | |
| 5 niveluri | 3 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Principală 200, Strejnicu | 5 etaje |
| 2 | Strada Principală 75-77, Stăncești | 4 etaje |
| 3 | Aeroclubului 1, Strejnicu | 4 etaje |
| 4 | Independenței 41, Strejnicu | 4 etaje |
| 5 | Morii 43, Strejnicu | 4 etaje |
Străzile din Strejnicu. Străzile din Strejnicu pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Principală | 59 |
| 2 | Strada Principală | 53 |
| 3 | Strada Crângului | 35 |
| 4 | Morii | 25 |
| 5 | Crinului | 22 |
| 6 | Saturn | 21 |
| 7 | Strada Amurgului | 21 |
| 8 | Strada Parului | 21 |
| 9 | Aricisteni | 20 |
| 10 | Stadionului | 19 |
| 11 | Troiței | 19 |
| 12 | Azurului | 18 |
| 13 | Negoiesti | 18 |
| 14 | Principală | 17 |
| 15 | Bradului | 16 |
| 16 | Pepinierei | 15 |
| 17 | Strada Pădurii | 15 |
| 18 | Zimbrului | 15 |
| 19 | Iliesti | 14 |
| 20 | Independenței | 14 |
| 21 | Lipscani | 14 |
| 22 | Principală | 13 |
| 23 | Florilor | 12 |
| 24 | Liliacului | 12 |
| 25 | Teiului | 12 |
| 26 | Victoriei | 12 |
| 27 | Independenței | 11 |
| 28 | Jupiter | 11 |
| 29 | Leului | 11 |
| 30 | Strada Toamnei | 11 |
Panouri solare văzute pe 64 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 64
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 794.893
22 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 1.261 · 15 %
- Înainte de 1978
- 22 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.