Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Stroiești

3.487 de clădiri în Stroiești. 56 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
23
1920–1945
37
1946–1960
103
1961–1970
110
1971–1980
87
1981–1990
50
1991–2000
43
2001–2010
39
2011 și după
100
StroieștiSuceava
Clădiri
3.487
Cu adresă
1.249
Cu anul înregistrat
592 · 17 %
Înainte de 1978
56 %
Cu numărul de etaje înregistrat
978 · 28 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
396.942
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
818
2 niveluri
147
3 niveluri
13
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 592 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
23
1920–1945
37
1946–1960
103
1961–1970
110
1971–1980
87
1981–1990
50
1991–2000
43
2001–2010
39
2011 și după
100

Câte etaje au. 978 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
818
2 niveluri
147
3 niveluri
13
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Stroiești. Străzile din Stroiești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 4
Stradă Clădiri
1 Drumul Dj 209D 38
2 Drumul Dj 209 D 11
3 Drumul Dc 24 4
4 Strada Ion Gramada 3

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
396.942

56 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
592 · 17 %
Înainte de 1978
56 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.