Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Suciu de Sus

3.740 de clădiri în Suciu de Sus. 41 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
5
1920–1945
22
1946–1960
59
1961–1970
119
1971–1980
172
1981–1990
125
1991–2000
185
2001–2010
24
2011 și după
60
Suciu de SusMaramureș
Clădiri
3.740
Cu adresă
1.984
Cu anul înregistrat
771 · 21 %
Înainte de 1978
41 %
Cu numărul de etaje înregistrat
867 · 23 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
318.807
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
653
2 niveluri
187
3 niveluri
26
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 771 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
5
1920–1945
22
1946–1960
59
1961–1970
119
1971–1980
172
1981–1990
125
1991–2000
185
2001–2010
24
2011 și după
60

Câte etaje au. 867 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
653
2 niveluri
187
3 niveluri
26
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 Dj 171 408, Suciu de Sus 4 etaje
2 Dj 171 650, Suciu de Sus 3 etaje
3 Dj 171 103, Suciu de Jos 3 etaje
4 nr. 791, Suciu de Sus 3 etaje
5 nr. 217, Suciu de Sus 3 etaje

Străzile din Suciu de Sus. Străzile din Suciu de Sus pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 6
Stradă Clădiri
1 Dj 171 87
2 Dj 171 62
3 Strada Principala 11
4 Strada Principala 10
5 Candela 6
6 Strada Principala 1 3

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
318.807

41 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
771 · 21 %
Înainte de 1978
41 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.