Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Suplacu de Barcău

4.145 de clădiri în Suplacu de Barcău. 55 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
12
1920–1945
45
1946–1960
158
1961–1970
127
1971–1980
111
1981–1990
97
1991–2000
108
2001–2010
13
2011 și după
51
Suplacu de BarcăuBihor
Clădiri
4.145
Cu adresă
1.865
Cu anul înregistrat
722 · 17 %
Înainte de 1978
55 %
Cu numărul de etaje înregistrat
955 · 23 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
402.776
Firme înregistrate
46
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
811
2 niveluri
118
3 niveluri
25
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 722 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
12
1920–1945
45
1946–1960
158
1961–1970
127
1971–1980
111
1981–1990
97
1991–2000
108
2001–2010
13
2011 și după
51

Câte etaje au. 955 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
811
2 niveluri
118
3 niveluri
25
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Suplacu de Barcău. Străzile din Suplacu de Barcău pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 16

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
402.776

55 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
722 · 17 %
Înainte de 1978
55 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.