Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Șușani

5.286 de clădiri în Șușani. 49 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
30
1946–1960
111
1961–1970
151
1971–1980
128
1981–1990
85
1991–2000
178
2001–2010
32
2011 și după
69
ȘușaniVâlcea
Clădiri
5.286
Cu adresă
779
Cu anul înregistrat
788 · 15 %
Înainte de 1978
49 %
Cu numărul de etaje înregistrat
856 · 16 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
296.145
Firme înregistrate
2
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
751
2 niveluri
96
3 niveluri
9
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 788 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
30
1946–1960
111
1961–1970
151
1971–1980
128
1981–1990
85
1991–2000
178
2001–2010
32
2011 și după
69

Câte etaje au. 856 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
751
2 niveluri
96
3 niveluri
9
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Șușani. Străzile din Șușani pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
296.145

49 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
788 · 15 %
Înainte de 1978
49 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.