Clădirile din Țăndărei
6.969 de clădiri în Țăndărei. 50 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 4
- 1920–1945
- 27
- 1946–1960
- 135
- 1961–1970
- 169
- 1971–1980
- 242
- 1981–1990
- 69
- 1991–2000
- 157
- 2001–2010
- 86
- 2011 și după
- 75
ȚăndăreiIalomița
- Clădiri
- 6.969
- Cu adresă
- 3.961
- Cu anul înregistrat
- 964 · 14 %
- Înainte de 1978
- 50 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 2.508 · 36 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 10
- Suprafață construită, total (m²)
- 880.264
- Firme înregistrate
- 91
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 2.272
- 2 niveluri
- 164
- 3 niveluri
- 62
- 4 niveluri
- 4
- 5 niveluri
- 5
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 1
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 4
Când au fost construite. 964 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 4 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 27 | |
| 1946–1960 | 135 | |
| 1961–1970 | 169 | |
| 1971–1980 | 242 | |
| 1981–1990 | 69 | |
| 1991–2000 | 157 | |
| 2001–2010 | 86 | |
| 2011 și după | 75 |
Câte etaje au. 2.508 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 2.272 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 164 | |
| 3 niveluri | 62 | |
| 4 niveluri | 4 | |
| 5 niveluri | 5 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 1 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Șoseaua București 190, Țăndărei | 4 etaje |
| 2 | Aleea Teilor 2, Țăndărei | 3 etaje |
| 3 | Aleea Feroviarului 21, Țăndărei | 3 etaje |
| 4 | Spitalului 17, Țăndărei | 3 etaje |
| 5 | Șoseaua București 44, Țăndărei | 3 etaje |
Străzile din Țăndărei. Străzile din Țăndărei pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Șoseaua București | 67 |
| 2 | 1 Decembrie | 26 |
| 3 | Strada Spitalului | 23 |
| 4 | Mărășești | 15 |
| 5 | Șoseaua Brăilei | 15 |
| 6 | Agricultori | 13 |
| 7 | Aleea Teilor | 13 |
| 8 | Gării | 13 |
| 9 | Căprioarei | 12 |
| 10 | Avalanșei | 11 |
| 11 | Florilor | 11 |
| 12 | Narciselor | 11 |
| 13 | Soarelui | 10 |
| 14 | Armanului | 9 |
| 15 | Artelor | 9 |
| 16 | Duzilor | 9 |
| 17 | Ștefan cel Mare | 9 |
| 18 | Constanța | 8 |
| 19 | Venus | 8 |
| 20 | Digului | 7 |
| 21 | Lunca | 6 |
| 22 | Oituz | 6 |
| 23 | Salciei | 6 |
| 24 | Viilor | 6 |
| 25 | Barierei | 5 |
| 26 | Constantin Noica | 5 |
| 27 | Mecanizatori | 5 |
| 28 | Mihai Viteazu | 5 |
| 29 | Dorobanți | 4 |
| 30 | Ion Creangă | 4 |
Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 880.264
50 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 964 · 14 %
- Înainte de 1978
- 50 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.