Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Târgu Frumos

6.831 de clădiri în Târgu Frumos. 28 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
7
1920–1945
31
1946–1960
82
1961–1970
112
1971–1980
114
1981–1990
68
1991–2000
273
2001–2010
157
2011 și după
262
Târgu FrumosIași
Clădiri
6.831
Cu adresă
2.745
Cu anul înregistrat
1.106 · 16 %
Înainte de 1978
28 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.380 · 20 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
13
Suprafață construită, total (m²)
1.019.510
Firme înregistrate
44
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.074
2 niveluri
231
3 niveluri
62
4 niveluri
10
5 niveluri
2
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.106 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
7
1920–1945
31
1946–1960
82
1961–1970
112
1971–1980
114
1981–1990
68
1991–2000
273
2001–2010
157
2011 și după
262

Câte etaje au. 1.380 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.074
2 niveluri
231
3 niveluri
62
4 niveluri
10
5 niveluri
2
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Târgu Frumos. Străzile din Târgu Frumos pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.019.510

28 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.106 · 16 %
Înainte de 1978
28 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.