Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Târgu Neamț

11.122 de clădiri în Târgu Neamț. 44 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
78
1920–1945
138
1946–1960
368
1961–1970
330
1971–1980
341
1981–1990
162
1991–2000
382
2001–2010
241
2011 și după
642
Târgu NeamțNeamț
Clădiri
11.122
Cu adresă
5.516
Cu anul înregistrat
2.682 · 24 %
Înainte de 1978
44 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.473 · 31 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
117
Suprafață construită, total (m²)
1.223.899
Firme înregistrate
57
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
2.583
2 niveluri
628
3 niveluri
145
4 niveluri
57
5 niveluri
51
6 niveluri
6
7 niveluri
2
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5

Când au fost construite. 2.682 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
78
1920–1945
138
1946–1960
368
1961–1970
330
1971–1980
341
1981–1990
162
1991–2000
382
2001–2010
241
2011 și după
642

Câte etaje au. 3.473 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
2.583
2 niveluri
628
3 niveluri
145
4 niveluri
57
5 niveluri
51
6 niveluri
6
7 niveluri
2
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Târgu Neamț. Străzile din Târgu Neamț pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 5 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
5
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.223.899

44 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.682 · 24 %
Înainte de 1978
44 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.