Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Târgu Secuiesc

6.824 de clădiri în Târgu Secuiesc. 43 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
75
1920–1945
55
1946–1960
160
1961–1970
109
1971–1980
213
1981–1990
75
1991–2000
111
2001–2010
69
2011 și după
367
Târgu SecuiescCovasna
Clădiri
6.824
Cu adresă
2.411
Cu anul înregistrat
1.234 · 18 %
Înainte de 1978
43 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.390 · 20 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
17
Suprafață construită, total (m²)
1.246.391
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.022
2 niveluri
288
3 niveluri
63
4 niveluri
6
5 niveluri
9
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
1
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 1.234 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
75
1920–1945
55
1946–1960
160
1961–1970
109
1971–1980
213
1981–1990
75
1991–2000
111
2001–2010
69
2011 și după
367

Câte etaje au. 1.390 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.022
2 niveluri
288
3 niveluri
63
4 niveluri
6
5 niveluri
9
6 niveluri
1
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
1
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Târgu Secuiesc. Străzile din Târgu Secuiesc pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.246.391

43 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.234 · 18 %
Înainte de 1978
43 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.