Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Tărian

3.252 de clădiri în Tărian. 35 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
22
1920–1945
45
1946–1960
76
1961–1970
112
1971–1980
163
1981–1990
164
1991–2000
138
2001–2010
29
2011 și după
277
TărianBihor
Clădiri
3.252
Cu adresă
1.973
Cu anul înregistrat
1.026 · 32 %
Înainte de 1978
35 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.323 · 41 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
1
Suprafață construită, total (m²)
474.201
Firme înregistrate
64
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.112
2 niveluri
189
3 niveluri
21
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11

Când au fost construite. 1.026 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
22
1920–1945
45
1946–1960
76
1961–1970
112
1971–1980
163
1981–1990
164
1991–2000
138
2001–2010
29
2011 și după
277

Câte etaje au. 1.323 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.112
2 niveluri
189
3 niveluri
21
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Tărian. Străzile din Tărian pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 11 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
474.201

35 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.026 · 32 %
Înainte de 1978
35 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.