Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Tărlungeni

8.907 clădiri în Tărlungeni. 8 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
35
1920–1945
29
1946–1960
114
1961–1970
24
1971–1980
60
1981–1990
27
1991–2000
92
2001–2010
58
2011 și după
2.334
TărlungeniBrașov
Clădiri
8.907
Cu adresă
4.796
Cu anul înregistrat
2.773 · 31 %
Înainte de 1978
8 %
Cu numărul de etaje înregistrat
3.338 · 37 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
20
Suprafață construită, total (m²)
1.001.932
Firme înregistrate
253
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.357
2 niveluri
1.736
3 niveluri
225
4 niveluri
19
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9

Când au fost construite. 2.773 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
35
1920–1945
29
1946–1960
114
1961–1970
24
1971–1980
60
1981–1990
27
1991–2000
92
2001–2010
58
2011 și după
2.334

Câte etaje au. 3.338 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.357
2 niveluri
1.736
3 niveluri
225
4 niveluri
19
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Tărlungeni. Străzile din Tărlungeni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 9 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
9
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.001.932

8 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.773 · 31 %
Înainte de 1978
8 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.