Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Tarna Mare

2.720 de clădiri în Tarna Mare. 54 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
16
1920–1945
25
1946–1960
77
1961–1970
155
1971–1980
208
1981–1990
123
1991–2000
112
2001–2010
28
2011 și după
49
Tarna MareSatu Mare
Clădiri
2.720
Cu adresă
1.624
Cu anul înregistrat
793 · 29 %
Înainte de 1978
54 %
Cu numărul de etaje înregistrat
901 · 33 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
6
Suprafață construită, total (m²)
296.002
Firme înregistrate
18
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
721
2 niveluri
144
3 niveluri
30
4 niveluri
6
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Când au fost construite. 793 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
16
1920–1945
25
1946–1960
77
1961–1970
155
1971–1980
208
1981–1990
123
1991–2000
112
2001–2010
28
2011 și după
49

Câte etaje au. 901 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
721
2 niveluri
144
3 niveluri
30
4 niveluri
6
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Tarna Mare. Străzile din Tarna Mare pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 27
Stradă Clădiri
1 Athanasie Doroș 81
2 Principală 50
3 Grăniceri 26
4 1 Decembrie 1918 25
5 Conioșeni 24
6 Huta 16
7 Bai 15
8 Castanilor 15
9 Bisericii 13
10 Libertatii 13
11 Strada Oașului 13
12 Iasomiei 12
13 Bocicăului 10
14 Europa 9
15 Nadia Comăneci 9
16 Pălinciei 9
17 Florilor 8
18 Vama 8
19 Bobolea mare 7
20 Cimitirului 6
21 Baltă 4
22 Podul Mare 4
23 Socea 4
24 Morii 3
25 Școlii 3
26 Tipuseni 3
27 Viilor 3

54 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
793 · 29 %
Înainte de 1978
54 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.