Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Tășnad

6.726 de clădiri în Tășnad. 65 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
54
1920–1945
100
1946–1960
378
1961–1970
205
1971–1980
182
1981–1990
74
1991–2000
145
2001–2010
57
2011 și după
135
TășnadSatu Mare
Clădiri
6.726
Cu adresă
3.625
Cu anul înregistrat
1.330 · 20 %
Înainte de 1978
65 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.688 · 25 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
17
Suprafață construită, total (m²)
795.555
Firme înregistrate
140
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.430
2 niveluri
191
3 niveluri
50
4 niveluri
4
5 niveluri
13
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.330 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
54
1920–1945
100
1946–1960
378
1961–1970
205
1971–1980
182
1981–1990
74
1991–2000
145
2001–2010
57
2011 și după
135

Câte etaje au. 1.688 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.430
2 niveluri
191
3 niveluri
50
4 niveluri
4
5 niveluri
13
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Tășnad. Străzile din Tășnad pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
795.555

65 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.330 · 20 %
Înainte de 1978
65 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.