Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Tătăruși

6.164 de clădiri în Tătăruși. 57 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
11
1920–1945
38
1946–1960
218
1961–1970
223
1971–1980
138
1981–1990
93
1991–2000
177
2001–2010
61
2011 și după
71
TătărușiIași
Clădiri
6.164
Cu adresă
1.855
Cu anul înregistrat
1.030 · 17 %
Înainte de 1978
57 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.086 · 18 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
432.841
Firme înregistrate
6
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.013
2 niveluri
65
3 niveluri
6
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 1.030 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
11
1920–1945
38
1946–1960
218
1961–1970
223
1971–1980
138
1981–1990
93
1991–2000
177
2001–2010
61
2011 și după
71

Câte etaje au. 1.086 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.013
2 niveluri
65
3 niveluri
6
4 niveluri
1
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Tătăruși. Străzile din Tătăruși pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
432.841

57 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.030 · 17 %
Înainte de 1978
57 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.