Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Techirghiol

5.135 de clădiri în Techirghiol. 32 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
10
1920–1945
74
1946–1960
56
1961–1970
84
1971–1980
96
1981–1990
34
1991–2000
100
2001–2010
169
2011 și după
345
TechirghiolConstanța
Clădiri
5.135
Cu adresă
3.687
Cu anul înregistrat
968 · 19 %
Înainte de 1978
32 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.504 · 49 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
61
Suprafață construită, total (m²)
607.027
Firme înregistrate
211
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.645
2 niveluri
604
3 niveluri
194
4 niveluri
49
5 niveluri
6
6 niveluri
3
7 niveluri
2
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
21

Când au fost construite. 968 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
10
1920–1945
74
1946–1960
56
1961–1970
84
1971–1980
96
1981–1990
34
1991–2000
100
2001–2010
169
2011 și după
345

Câte etaje au. 2.504 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.645
2 niveluri
604
3 niveluri
194
4 niveluri
49
5 niveluri
6
6 niveluri
3
7 niveluri
2
8 niveluri
1
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Techirghiol. Străzile din Techirghiol pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 21 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
21
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
607.027

32 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
968 · 19 %
Înainte de 1978
32 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.