Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Tecuci

18.500 de clădiri în Tecuci. 46 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
25
1920–1945
28
1946–1960
317
1961–1970
93
1971–1980
371
1981–1990
72
1991–2000
183
2001–2010
146
2011 și după
519
TecuciGalați
Clădiri
18.500
Cu adresă
10.275
Cu anul înregistrat
1.754 · 9 %
Înainte de 1978
46 %
Cu numărul de etaje înregistrat
5.849 · 32 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
43
Suprafață construită, total (m²)
2.935.642
Firme înregistrate
905
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
4.718
2 niveluri
996
3 niveluri
92
4 niveluri
23
5 niveluri
17
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
3
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
21

Când au fost construite. 1.754 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
25
1920–1945
28
1946–1960
317
1961–1970
93
1971–1980
371
1981–1990
72
1991–2000
183
2001–2010
146
2011 și după
519

Câte etaje au. 5.849 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
4.718
2 niveluri
996
3 niveluri
92
4 niveluri
23
5 niveluri
17
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
3

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Tecuci. Străzile din Tecuci pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 21 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
21
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
2.935.642

46 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.754 · 9 %
Înainte de 1978
46 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.