Clădirile din Tepșenari
2.955 de clădiri în Tepșenari. 52 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 14
- 1920–1945
- 37
- 1946–1960
- 102
- 1961–1970
- 109
- 1971–1980
- 71
- 1981–1990
- 44
- 1991–2000
- 118
- 2001–2010
- 33
- 2011 și după
- 70
TepșenariVâlcea
- Clădiri
- 2.955
- Cu adresă
- 944
- Cu anul înregistrat
- 598 · 20 %
- Înainte de 1978
- 52 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 664 · 22 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 1
- Suprafață construită, total (m²)
- 163.082
- Firme înregistrate
- 24
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 531
- 2 niveluri
- 108
- 3 niveluri
- 24
- 4 niveluri
- 1
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 6
Când au fost construite. 598 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 14 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 37 | |
| 1946–1960 | 102 | |
| 1961–1970 | 109 | |
| 1971–1980 | 71 | |
| 1981–1990 | 44 | |
| 1991–2000 | 118 | |
| 2001–2010 | 33 | |
| 2011 și după | 70 |
Câte etaje au. 664 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 531 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 108 | |
| 3 niveluri | 24 | |
| 4 niveluri | 1 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Primariei 61, Milcoiu | 4 etaje |
| 2 | Ciutești Luncă 126B, Ciutești | 3 etaje |
| 3 | Strada Topologului 10, Tepșenari | 3 etaje |
| 4 | Salcâmilor 56, Tepșenari | 3 etaje |
| 5 | Izbășești 11, Izbăsești | 3 etaje |
Străzile din Tepșenari. Străzile din Tepșenari pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 21
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Primăriei | 28 |
| 2 | Tepșenari | 28 |
| 3 | Izbășești | 14 |
| 4 | Salcâmilor | 10 |
| 5 | Șipotului | 10 |
| 6 | Glămeii | 8 |
| 7 | Comencii | 7 |
| 8 | Dealul Viilor | 6 |
| 9 | Strada Căzănești Deal | 6 |
| 10 | Mușatinilor | 5 |
| 11 | Vâgani | 5 |
| 12 | Bisericii | 4 |
| 13 | Căzănești Vale | 4 |
| 14 | Ciutești Luncă | 4 |
| 15 | Iepurești | 4 |
| 16 | Releului | 4 |
| 17 | Strada Topologului | 4 |
| 18 | Trandafirilor | 4 |
| 19 | Ciutești | 3 |
| 20 | Dealul Bâlceștilor | 3 |
| 21 | Vâlcelei | 3 |
Panouri solare văzute pe 6 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 6
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 163.082
52 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 598 · 20 %
- Înainte de 1978
- 52 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.