Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Teslui

3.787 de clădiri în Teslui. 52 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
17
1946–1960
193
1961–1970
181
1971–1980
134
1981–1990
77
1991–2000
153
2001–2010
55
2011 și după
114
TesluiOlt
Clădiri
3.787
Cu adresă
1.501
Cu anul înregistrat
927 · 24 %
Înainte de 1978
52 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.130 · 30 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
257.051
Firme înregistrate
9
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
943
2 niveluri
167
3 niveluri
18
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3

Când au fost construite. 927 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
17
1946–1960
193
1961–1970
181
1971–1980
134
1981–1990
77
1991–2000
153
2001–2010
55
2011 și după
114

Câte etaje au. 1.130 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
943
2 niveluri
167
3 niveluri
18
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Teslui. Străzile din Teslui pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 3 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
3
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
257.051

52 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
927 · 24 %
Înainte de 1978
52 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.