Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Tomești

7.549 de clădiri în Tomești. 19 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
12
1920–1945
42
1946–1960
100
1961–1970
98
1971–1980
79
1981–1990
30
1991–2000
125
2001–2010
146
2011 și după
1.026
TomeștiIași
Clădiri
7.549
Cu adresă
2.503
Cu anul înregistrat
1.658 · 22 %
Înainte de 1978
19 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.465 · 33 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
66
Suprafață construită, total (m²)
935.643
Firme înregistrate
115
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.605
2 niveluri
630
3 niveluri
164
4 niveluri
15
5 niveluri
6
6 niveluri
45
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
80

Când au fost construite. 1.658 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
12
1920–1945
42
1946–1960
100
1961–1970
98
1971–1980
79
1981–1990
30
1991–2000
125
2001–2010
146
2011 și după
1.026

Câte etaje au. 2.465 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.605
2 niveluri
630
3 niveluri
164
4 niveluri
15
5 niveluri
6
6 niveluri
45
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Tomești. Străzile din Tomești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 80 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
80
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
935.643

19 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.658 · 22 %
Înainte de 1978
19 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.