Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Trestieni

7.266 de clădiri în Trestieni. 43 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
2
1920–1945
58
1946–1960
208
1961–1970
169
1971–1980
187
1981–1990
133
1991–2000
186
2001–2010
48
2011 și după
337
TrestieniGiurgiu
Clădiri
7.266
Cu adresă
3.043
Cu anul înregistrat
1.328 · 18 %
Înainte de 1978
43 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.874 · 26 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
3
Suprafață construită, total (m²)
688.268
Firme înregistrate
176
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.395
2 niveluri
448
3 niveluri
28
4 niveluri
3
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11

Când au fost construite. 1.328 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
2
1920–1945
58
1946–1960
208
1961–1970
169
1971–1980
187
1981–1990
133
1991–2000
186
2001–2010
48
2011 și după
337

Câte etaje au. 1.874 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.395
2 niveluri
448
3 niveluri
28
4 niveluri
3
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5

Străzile din Trestieni. Străzile din Trestieni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

Panouri solare văzute pe 11 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
11
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
688.268

43 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.328 · 18 %
Înainte de 1978
43 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.