Clădirile din Tulucești
7.742 de clădiri în Tulucești. 47 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 5
- 1920–1945
- 41
- 1946–1960
- 210
- 1961–1970
- 236
- 1971–1980
- 128
- 1981–1990
- 34
- 1991–2000
- 41
- 2001–2010
- 67
- 2011 și după
- 490
TuluceștiGalați
- Clădiri
- 7.742
- Cu adresă
- 3.807
- Cu anul înregistrat
- 1.252 · 16 %
- Înainte de 1978
- 47 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 3.397 · 44 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 1
- Suprafață construită, total (m²)
- 779.114
- Firme înregistrate
- 67
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 3.146
- 2 niveluri
- 230
- 3 niveluri
- 20
- 4 niveluri
- 1
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Când au fost construite. 1.252 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 5 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 41 | |
| 1946–1960 | 210 | |
| 1961–1970 | 236 | |
| 1971–1980 | 128 | |
| 1981–1990 | 34 | |
| 1991–2000 | 41 | |
| 2001–2010 | 67 | |
| 2011 și după | 490 |
Câte etaje au. 3.397 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 3.146 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 230 | |
| 3 niveluri | 20 | |
| 4 niveluri | 1 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Primariei 3, Tulucești | 4 etaje |
| 2 | Mesteacănului 42, Tulucești | 3 etaje |
| 3 | Cale Galati 109BIS, Tulucești | 3 etaje |
| 4 | Trandafirilor 12, Tulucești | 3 etaje |
| 5 | Morii 3, Tătarca | 3 etaje |
Străzile din Tulucești. Străzile din Tulucești pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Strada Albatrosului | 36 |
| 2 | Trandafirilor | 27 |
| 3 | Calea Galați | 25 |
| 4 | Strada Iasomiei | 20 |
| 5 | Strada Crizantemelor | 19 |
| 6 | Calea Galati | 18 |
| 7 | Plaiesilor | 17 |
| 8 | Sulfinei | 17 |
| 9 | Strada Bisericii | 16 |
| 10 | Garii | 15 |
| 11 | Brates | 14 |
| 12 | Strada Crizantemelor | 14 |
| 13 | Strada Albinei | 13 |
| 14 | Strada Cramei | 13 |
| 15 | Garii | 12 |
| 16 | Morii | 12 |
| 17 | Stejarului | 11 |
| 18 | Strada Visinului | 11 |
| 19 | Calea Galati | 10 |
| 20 | Feroviarilor | 10 |
| 21 | Strada Troianului | 10 |
| 22 | Vadului | 10 |
| 23 | Albatrosului | 9 |
| 24 | Letei | 9 |
| 25 | Prutului | 9 |
| 26 | Strada Fermelor | 9 |
| 27 | Barierei | 8 |
| 28 | Galati | 8 |
| 29 | Lacramioarelor | 8 |
| 30 | Primariei | 8 |
Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 779.114
47 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 1.252 · 16 %
- Înainte de 1978
- 47 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.