Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Tunari

8.692 de clădiri în Tunari. 3 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
3
1920–1945
9
1946–1960
37
1961–1970
43
1971–1980
132
1981–1990
29
1991–2000
112
2001–2010
189
2011 și după
3.376
TunariIlfov
Clădiri
8.692
Cu adresă
5.887
Cu anul înregistrat
3.930 · 45 %
Înainte de 1978
3 %
Cu numărul de etaje înregistrat
4.845 · 56 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
56
Suprafață construită, total (m²)
1.112.159
Firme înregistrate
429
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.855
2 niveluri
2.687
3 niveluri
247
4 niveluri
48
5 niveluri
8
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
33

Când au fost construite. 3.930 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
3
1920–1945
9
1946–1960
37
1961–1970
43
1971–1980
132
1981–1990
29
1991–2000
112
2001–2010
189
2011 și după
3.376

Câte etaje au. 4.845 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.855
2 niveluri
2.687
3 niveluri
247
4 niveluri
48
5 niveluri
8
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Tunari. Străzile din Tunari pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 33 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
33
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.112.159

3 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
3.930 · 45 %
Înainte de 1978
3 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.