Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Ungureni

6.530 de clădiri în Ungureni. 71 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
6
1920–1945
66
1946–1960
397
1961–1970
330
1971–1980
163
1981–1990
77
1991–2000
147
2001–2010
54
2011 și după
65
UngureniBotoșani
Clădiri
6.530
Cu adresă
2.153
Cu anul înregistrat
1.305 · 20 %
Înainte de 1978
71 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.021 · 16 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
494.409
Firme înregistrate
22
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
996
2 niveluri
20
3 niveluri
5
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.305 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
6
1920–1945
66
1946–1960
397
1961–1970
330
1971–1980
163
1981–1990
77
1991–2000
147
2001–2010
54
2011 și după
65

Câte etaje au. 1.021 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
996
2 niveluri
20
3 niveluri
5
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Ungureni. Străzile din Ungureni pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
494.409

71 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.305 · 20 %
Înainte de 1978
71 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.