Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Vadu Crișului

4.108 clădiri în Vadu Crișului. 64 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
20
1920–1945
108
1946–1960
283
1961–1970
235
1971–1980
143
1981–1990
99
1991–2000
154
2001–2010
21
2011 și după
87
Vadu CrișuluiBihor
Clădiri
4.108
Cu adresă
2.336
Cu anul înregistrat
1.150 · 28 %
Înainte de 1978
64 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.455 · 35 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
383.186
Firme înregistrate
56
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.152
2 niveluri
257
3 niveluri
44
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.150 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
20
1920–1945
108
1946–1960
283
1961–1970
235
1971–1980
143
1981–1990
99
1991–2000
154
2001–2010
21
2011 și după
87

Câte etaje au. 1.455 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.152
2 niveluri
257
3 niveluri
44
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Vadu Crișului. Străzile din Vadu Crișului pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 4
Stradă Clădiri
1 Vadu Crișului 336
2 Topa de Criș 60
3 Birtin 48
4 Tomnatic 21

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
383.186

64 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.150 · 28 %
Înainte de 1978
64 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.