Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Valea Adâncă

20.704 clădiri în Valea Adâncă. 7 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
10
1920–1945
43
1946–1960
250
1961–1970
197
1971–1980
136
1981–1990
94
1991–2000
309
2001–2010
401
2011 și după
6.698
Valea AdâncăIași
Clădiri
20.704
Cu adresă
10.788
Cu anul înregistrat
8.138 · 39 %
Înainte de 1978
7 %
Cu numărul de etaje înregistrat
9.483 · 46 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
181
Suprafață construită, total (m²)
2.261.883
Firme înregistrate
558
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
4.589
2 niveluri
3.926
3 niveluri
787
4 niveluri
96
5 niveluri
72
6 niveluri
13
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
260

Când au fost construite. 8.138 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
10
1920–1945
43
1946–1960
250
1961–1970
197
1971–1980
136
1981–1990
94
1991–2000
309
2001–2010
401
2011 și după
6.698

Câte etaje au. 9.483 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
4.589
2 niveluri
3.926
3 niveluri
787
4 niveluri
96
5 niveluri
72
6 niveluri
13
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Valea Adâncă. Străzile din Valea Adâncă pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 260 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
260
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
2.261.883

7 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
8.138 · 39 %
Înainte de 1978
7 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.