Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Valea lui Mihai

8.020 de clădiri în Valea lui Mihai. 59 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
32
1920–1945
51
1946–1960
166
1961–1970
153
1971–1980
136
1981–1990
89
1991–2000
124
2001–2010
30
2011 și după
87
Valea lui MihaiBihor
Clădiri
8.020
Cu adresă
3.961
Cu anul înregistrat
868 · 11 %
Înainte de 1978
59 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.599 · 20 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
12
Suprafață construită, total (m²)
894.934
Firme înregistrate
215
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.434
2 niveluri
134
3 niveluri
19
4 niveluri
11
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
8

Când au fost construite. 868 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
32
1920–1945
51
1946–1960
166
1961–1970
153
1971–1980
136
1981–1990
89
1991–2000
124
2001–2010
30
2011 și după
87

Câte etaje au. 1.599 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.434
2 niveluri
134
3 niveluri
19
4 niveluri
11
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Valea lui Mihai. Străzile din Valea lui Mihai pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 8 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
8
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
894.934

59 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
868 · 11 %
Înainte de 1978
59 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.