Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Valea Lungă Ogrea

5.200 de clădiri în Valea Lungă Ogrea. 54 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
24
1920–1945
124
1946–1960
152
1961–1970
171
1971–1980
86
1981–1990
73
1991–2000
139
2001–2010
53
2011 și după
148
Valea Lungă OgreaDâmbovița
Clădiri
5.200
Cu adresă
1.105
Cu anul înregistrat
970 · 19 %
Înainte de 1978
54 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.708 · 33 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
2
Suprafață construită, total (m²)
360.681
Firme înregistrate
8
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.365
2 niveluri
286
3 niveluri
55
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 970 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
24
1920–1945
124
1946–1960
152
1961–1970
171
1971–1980
86
1981–1990
73
1991–2000
139
2001–2010
53
2011 și după
148

Câte etaje au. 1.708 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.365
2 niveluri
286
3 niveluri
55
4 niveluri
2
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Valea Lungă Ogrea. Străzile din Valea Lungă Ogrea pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
360.681

54 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
970 · 19 %
Înainte de 1978
54 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.