Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Valea Vinului

2.930 de clădiri în Valea Vinului. 77 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
8
1920–1945
42
1946–1960
160
1961–1970
224
1971–1980
143
1981–1990
36
1991–2000
49
2001–2010
9
2011 și după
32
Valea VinuluiSatu Mare
Clădiri
2.930
Cu adresă
1.599
Cu anul înregistrat
703 · 24 %
Înainte de 1978
77 %
Cu numărul de etaje înregistrat
943 · 32 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
301.211
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
898
2 niveluri
39
3 niveluri
6
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 703 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
8
1920–1945
42
1946–1960
160
1961–1970
224
1971–1980
143
1981–1990
36
1991–2000
49
2001–2010
9
2011 și după
32

Câte etaje au. 943 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
898
2 niveluri
39
3 niveluri
6
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Cele mai înalte 5
Clădire Înălțime
1 nr. 302, Valea Vinului 3 etaje
2 Strada 1179 13, Valea Vinului 3 etaje
3 nr. 199, Sâi 3 etaje
4 nr. 168, Roșiori 3 etaje
5 nr. 80, Roșiori 2 etaje

Străzile din Valea Vinului. Străzile din Valea Vinului pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 10
Stradă Clădiri
1 Dc 9 29
2 Drum județean Dj 193 12
3 Strada 1179 8
4 Drum 314 7
5 1029 5
6 Drum 315 5
7 1730 4
8 Drum 1675 3
9 Drum 761 3
10 Drum 857 3

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
301.211

77 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
703 · 24 %
Înainte de 1978
77 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.