Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Valu lui Traian

11.682 de clădiri în Valu lui Traian. 12 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
0
1920–1945
9
1946–1960
47
1961–1970
65
1971–1980
270
1981–1990
23
1991–2000
60
2001–2010
228
2011 și după
1.444
Valu lui TraianConstanța
Clădiri
11.682
Cu adresă
10.027
Cu anul înregistrat
2.146 · 18 %
Înainte de 1978
12 %
Cu numărul de etaje înregistrat
9.844 · 84 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
11
Suprafață construită, total (m²)
1.053.556
Firme înregistrate
294
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
7.703
2 niveluri
2.027
3 niveluri
103
4 niveluri
11
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
134

Când au fost construite. 2.146 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
0
1920–1945
9
1946–1960
47
1961–1970
65
1971–1980
270
1981–1990
23
1991–2000
60
2001–2010
228
2011 și după
1.444

Câte etaje au. 9.844 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
7.703
2 niveluri
2.027
3 niveluri
103
4 niveluri
11
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Valu lui Traian. Străzile din Valu lui Traian pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 134 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
134
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.053.556

12 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.146 · 18 %
Înainte de 1978
12 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.