Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Vânători-Neamț

8.077 de clădiri în Vânători-Neamț. 55 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
6
1920–1945
62
1946–1960
330
1961–1970
196
1971–1980
226
1981–1990
173
1991–2000
255
2001–2010
79
2011 și după
80
Vânători-NeamțNeamț
Clădiri
8.077
Cu adresă
2.689
Cu anul înregistrat
1.407 · 17 %
Înainte de 1978
55 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.693 · 21 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
9
Suprafață construită, total (m²)
796.149
Firme înregistrate
100
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.434
2 niveluri
215
3 niveluri
35
4 niveluri
8
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4

Când au fost construite. 1.407 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
6
1920–1945
62
1946–1960
330
1961–1970
196
1971–1980
226
1981–1990
173
1991–2000
255
2001–2010
79
2011 și după
80

Câte etaje au. 1.693 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.434
2 niveluri
215
3 niveluri
35
4 niveluri
8
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Vânători-Neamț. Străzile din Vânători-Neamț pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 4 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
4
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
796.149

55 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.407 · 17 %
Înainte de 1978
55 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.