Clădirile din Vânătorii Mari
5.168 de clădiri în Vânătorii Mari. 53 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 4
- 1920–1945
- 25
- 1946–1960
- 106
- 1961–1970
- 139
- 1971–1980
- 80
- 1981–1990
- 47
- 1991–2000
- 112
- 2001–2010
- 31
- 2011 și după
- 111
Vânătorii MariGiurgiu
- Clădiri
- 5.168
- Cu adresă
- 2.022
- Cu anul înregistrat
- 655 · 13 %
- Înainte de 1978
- 53 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 887 · 17 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 3
- Suprafață construită, total (m²)
- 460.888
- Firme înregistrate
- 75
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 705
- 2 niveluri
- 169
- 3 niveluri
- 10
- 4 niveluri
- 3
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Când au fost construite. 655 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 4 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 25 | |
| 1946–1960 | 106 | |
| 1961–1970 | 139 | |
| 1971–1980 | 80 | |
| 1981–1990 | 47 | |
| 1991–2000 | 112 | |
| 2001–2010 | 31 | |
| 2011 și după | 111 |
Câte etaje au. 887 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 705 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 169 | |
| 3 niveluri | 10 | |
| 4 niveluri | 3 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Principală 66, Vânătorii Mici | 4 etaje |
| 2 | Speranței 3, Vânătorii Mari | 4 etaje |
| 3 | Principală 19, Zădăriciu | 4 etaje |
| 4 | Strada Zavoiului 1, Izvoru | 3 etaje |
| 5 | Principală 58, Poiana lui Stângă | 3 etaje |
Străzile din Vânătorii Mari. Străzile din Vânătorii Mari pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 30
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Principală | 42 |
| 2 | Principală | 40 |
| 3 | Principală | 37 |
| 4 | Strada Linia Mare | 27 |
| 5 | Libertății | 22 |
| 6 | Pădurii | 16 |
| 7 | Argeșului | 15 |
| 8 | Principală | 14 |
| 9 | Caisului | 13 |
| 10 | Primăverii | 13 |
| 11 | Principală | 13 |
| 12 | Principală | 12 |
| 13 | Principală | 12 |
| 14 | Câmpului | 10 |
| 15 | Linia Mica | 10 |
| 16 | Brebenei | 9 |
| 17 | Strada Zavoiului | 9 |
| 18 | Orhideei | 8 |
| 19 | Lăptăriei | 7 |
| 20 | Strada Crizantemei | 7 |
| 21 | Strada Ghioceilor | 7 |
| 22 | Neajlovului | 6 |
| 23 | Strada Teiului | 6 |
| 24 | Strada Apusului | 5 |
| 25 | Mântuirii | 4 |
| 26 | Salcâmilor | 4 |
| 27 | Giurgiului | 3 |
| 28 | Școlii | 3 |
| 29 | Strada Luncii | 3 |
| 30 | Strada Neajlovului | 3 |
Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 460.888
53 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 655 · 13 %
- Înainte de 1978
- 53 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.