Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Vânju Mare

7.327 de clădiri în Vânju Mare. 69 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
4
1920–1945
90
1946–1960
351
1961–1970
187
1971–1980
155
1981–1990
77
1991–2000
62
2001–2010
35
2011 și după
97
Vânju MareMehedinți
Clădiri
7.327
Cu adresă
3.064
Cu anul înregistrat
1.058 · 14 %
Înainte de 1978
69 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.630 · 22 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
8
Suprafață construită, total (m²)
604.360
Firme înregistrate
68
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.360
2 niveluri
243
3 niveluri
19
4 niveluri
5
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
18

Când au fost construite. 1.058 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
4
1920–1945
90
1946–1960
351
1961–1970
187
1971–1980
155
1981–1990
77
1991–2000
62
2001–2010
35
2011 și după
97

Câte etaje au. 1.630 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.360
2 niveluri
243
3 niveluri
19
4 niveluri
5
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Vânju Mare. Străzile din Vânju Mare pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 18 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
18
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
604.360

69 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.058 · 14 %
Înainte de 1978
69 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.