Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Vărăști

5.748 de clădiri în Vărăști. 49 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
1
1920–1945
36
1946–1960
114
1961–1970
133
1971–1980
70
1981–1990
52
1991–2000
45
2001–2010
34
2011 și după
194
VărăștiGiurgiu
Clădiri
5.748
Cu adresă
1.971
Cu anul înregistrat
679 · 12 %
Înainte de 1978
49 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.027 · 18 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
0
Suprafață construită, total (m²)
805.723
Firme înregistrate
86
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
846
2 niveluri
160
3 niveluri
21
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini din 2025, unele nedatate
Acoperișuri cu panouri văzute
5
Pe imagini nedatate
2

Când au fost construite. 679 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
1
1920–1945
36
1946–1960
114
1961–1970
133
1971–1980
70
1981–1990
52
1991–2000
45
2001–2010
34
2011 și după
194

Câte etaje au. 1.027 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
846
2 niveluri
160
3 niveluri
21
4 niveluri
0
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Vărăști. Străzile din Vărăști pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 5 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 3 din 45 acoperișuri verificate pe imagini aeriene din 2025 aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini din 2025, unele nedatate
Acoperișuri cu panouri văzute
5
Pe imagini nedatate
2
Verificate pe imagini aerieneimagini din 2025
Acoperișuri verificate
45
Cu panouri
3
Pondere
7 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
805.723

49 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
679 · 12 %
Înainte de 1978
49 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.