Clădirile din Vârfu Câmpului
4.846 de clădiri în Vârfu Câmpului. 57 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.
0,78 EUR pe clădire
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
- înainte de 1920
- 5
- 1920–1945
- 34
- 1946–1960
- 241
- 1961–1970
- 216
- 1971–1980
- 142
- 1981–1990
- 104
- 1991–2000
- 165
- 2001–2010
- 31
- 2011 și după
- 66
Vârfu CâmpuluiBotoșani
- Clădiri
- 4.846
- Cu adresă
- 1.260
- Cu anul înregistrat
- 1.004 · 21 %
- Înainte de 1978
- 57 %
- Cu numărul de etaje înregistrat
- 798 · 16 %
- Cu 4+ etaje (dintre ele)
- 1
- Suprafață construită, total (m²)
- 387.799
- Firme înregistrate
- 16
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
- 1 nivel
- 730
- 2 niveluri
- 63
- 3 niveluri
- 4
- 4 niveluri
- 1
- 5 niveluri
- 0
- 6 niveluri
- 0
- 7 niveluri
- 0
- 8 niveluri
- 0
- 9 niveluri
- 0
- 10 sau mai multe niveluri
- 0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Când au fost construite. 1.004 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.
Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
| înainte de 1920 | 5 | |
|---|---|---|
| 1920–1945 | 34 | |
| 1946–1960 | 241 | |
| 1961–1970 | 216 | |
| 1971–1980 | 142 | |
| 1981–1990 | 104 | |
| 1991–2000 | 165 | |
| 2001–2010 | 31 | |
| 2011 și după | 66 |
Câte etaje au. 798 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
| 1 nivel | 730 | |
|---|---|---|
| 2 niveluri | 63 | |
| 3 niveluri | 4 | |
| 4 niveluri | 1 | |
| 5 niveluri | 0 | |
| 6 niveluri | 0 | |
| 7 niveluri | 0 | |
| 8 niveluri | 0 | |
| 9 niveluri | 0 | |
| 10 sau mai multe niveluri | 0 |
Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.
Cele mai înalte 5
| Clădire | Înălțime | |
|---|---|---|
| 1 | Șoseaua Națională Calea Națională 205, Vârfu Câmpului | 3 etaje |
| 2 | Șoseaua Națională Bucovineni 5, Ionășeni | 2 etaje |
| 3 | Strada Brazda 19, Vârfu Câmpului | 2 etaje |
| 4 | Șoseaua Națională Calea Națională 189, Vârfu Câmpului | 2 etaje |
| 5 | Fundătura Cotul Scurt 1 4, Vârfu Câmpului | 2 etaje |
Străzile din Vârfu Câmpului. Străzile din Vârfu Câmpului pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.
Străzile cu cele mai multe clădiri 19
| Stradă | Clădiri | |
|---|---|---|
| 1 | Șoseaua Națională Calea Națională | 32 |
| 2 | Șoseaua Națională Principală | 17 |
| 3 | Șoseaua Națională Bucovineni | 14 |
| 4 | Strada Brazda | 12 |
| 5 | Strada Școala Veche | 12 |
| 6 | Strada Țintilă | 8 |
| 7 | Șoseaua Națională Centrului | 6 |
| 8 | Strada Hapăi | 6 |
| 9 | Strada Vârnăvoaia | 5 |
| 10 | Masca | 4 |
| 11 | Strada Bisericii | 4 |
| 12 | Strada Cot Deal | 4 |
| 13 | Strada Morișcă | 4 |
| 14 | Strada Siretului | 4 |
| 15 | Strada Costăcheni | 3 |
| 16 | Strada Mesteacăn | 3 |
| 17 | Strada Răchitei | 3 |
| 18 | Strada Speranței | 3 |
| 19 | Ulița Cot Vale | 3 |
Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
- Acoperișuri cu panouri văzute
- 1
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
- Suprafață construită, total (m²)
- 387.799
57 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.
Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
- Cu anul înregistrat
- 1.004 · 21 %
- Înainte de 1978
- 57 %
Mai mult despre oraș. Aceleași date, din alt unghi.
Actualizat la 8 noiembrie 2026.
Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.
Alege Starter
Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.