Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Vatra Moldoviței

7.922 de clădiri în Vatra Moldoviței. 40 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
28
1920–1945
60
1946–1960
159
1961–1970
172
1971–1980
203
1981–1990
163
1991–2000
284
2001–2010
54
2011 și după
151
Vatra MoldovițeiSuceava
Clădiri
7.922
Cu adresă
1.732
Cu anul înregistrat
1.274 · 16 %
Înainte de 1978
40 %
Cu numărul de etaje înregistrat
1.779 · 22 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
3
Suprafață construită, total (m²)
560.792
Firme înregistrate
0
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.300
2 niveluri
445
3 niveluri
31
4 niveluri
2
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1

Când au fost construite. 1.274 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
28
1920–1945
60
1946–1960
159
1961–1970
172
1971–1980
203
1981–1990
163
1991–2000
284
2001–2010
54
2011 și după
151

Câte etaje au. 1.779 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.300
2 niveluri
445
3 niveluri
31
4 niveluri
2
5 niveluri
1
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Vatra Moldoviței. Străzile din Vatra Moldoviței pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 8

Panouri solare văzute pe 1 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate. 0 din 2 acoperișuri verificate pe imagini aeriene aveau panouri.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
1
Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
2
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
560.792

40 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.274 · 16 %
Înainte de 1978
40 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.