Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Vicovu de Sus

9.619 clădiri în Vicovu de Sus. 43 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
35
1920–1945
105
1946–1960
230
1961–1970
274
1971–1980
211
1981–1990
196
1991–2000
257
2001–2010
156
2011 și după
286
Vicovu de SusSuceava
Clădiri
9.619
Cu adresă
4.841
Cu anul înregistrat
1.750 · 18 %
Înainte de 1978
43 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.717 · 28 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
14
Suprafață construită, total (m²)
1.263.415
Firme înregistrate
170
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.754
2 niveluri
914
3 niveluri
35
4 niveluri
10
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1
Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
84
Cu panouri
0
Pondere
0 %

Când au fost construite. 1.750 de clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
35
1920–1945
105
1946–1960
230
1961–1970
274
1971–1980
211
1981–1990
196
1991–2000
257
2001–2010
156
2011 și după
286

Câte etaje au. 2.717 clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.754
2 niveluri
914
3 niveluri
35
4 niveluri
10
5 niveluri
3
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
1

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Vicovu de Sus. Străzile din Vicovu de Sus pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Străzile cu cele mai multe clădiri 30

0 din 84 acoperișuri verificate pe imagini aeriene aveau panouri.

Verificate pe imagini aeriene
Acoperișuri verificate
84
Cu panouri
0
Pondere
0 %
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
1.263.415

43 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
1.750 · 18 %
Înainte de 1978
43 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.