Sari la conținut
Autentificare

Clădirile din Viile Satu Mare

5.134 de clădiri în Viile Satu Mare. 46 % dintre cele cu anul construcției înregistrat sunt construite înainte de 1978.

0,78 EUR pe clădire

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
înainte de 1920
24
1920–1945
53
1946–1960
228
1961–1970
401
1971–1980
356
1981–1990
162
1991–2000
235
2001–2010
94
2011 și după
462
Viile Satu MareSatu Mare
Clădiri
5.134
Cu adresă
3.013
Cu anul înregistrat
2.015 · 39 %
Înainte de 1978
46 %
Cu numărul de etaje înregistrat
2.240 · 44 %
Cu 4+ etaje (dintre ele)
3
Suprafață construită, total (m²)
439.406
Firme înregistrate
38
Actualizat8 noiembrie 2026
Etajeclădiri cu etajele cunoscute
1 nivel
1.802
2 niveluri
345
3 niveluri
90
4 niveluri
3
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0
Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2

Când au fost construite. 2.015 clădiri cu anul construcției cunoscut, pe perioade.

Ani de construcțieclădiri cu anul cunoscut
Ani de construcție
înainte de 1920
24
1920–1945
53
1946–1960
228
1961–1970
401
1971–1980
356
1981–1990
162
1991–2000
235
2001–2010
94
2011 și după
462

Câte etaje au. 2.240 de clădiri cu numărul de etaje cunoscut.

Etajeclădiri cu etajele cunoscute
Etaje
1 nivel
1.802
2 niveluri
345
3 niveluri
90
4 niveluri
3
5 niveluri
0
6 niveluri
0
7 niveluri
0
8 niveluri
0
9 niveluri
0
10 sau mai multe niveluri
0

Cele mai înalte clădiri. Fiecare are pagina ei, cu anul construcției și cadastrul.

Străzile din Viile Satu Mare. Străzile din Viile Satu Mare pe care cel puțin câteva clădiri au o fișă. Alege o stradă ca să vezi toate clădirile ei.

Panouri solare văzute pe 2 acoperișuri. Un număr de acoperișuri pe care s-au găsit panouri, nu o pondere: nu toate acoperișurile au fost verificate.

Panouri solare văzuteimagini cu dată necunoscută
Acoperișuri cu panouri văzute
2
Suprafață construită, totalSuma contururilor clădirilor, văzute de sus.
Suprafață construită, total (m²)
439.406

46 % construite înainte de 1978. Expunere estimată după anul construcției, nu o clasificare oficială: clasa de risc o stabilește doar expertiza tehnică.

Construite înainte de 1978din clădirile cu anul înregistrat
Cu anul înregistrat
2.015 · 39 %
Înainte de 1978
46 %

Actualizat la 8 noiembrie 2026.

Starter: 50 de rapoarte de clădiri pe lună pentru 39 EUR. 0,78 EUR pe clădire.

Alege Starter

Un credit deschide o clădire în aplicație, cu raportul ei PDF. Plată lunară, anulezi oricând.